Δευτέρα 31 Μαρτίου 2014

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΟΧΟΥ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

Παρασκευή   28/03/2014       Γήπεδο ΔΑΚ Ηλιούπολης                   Γ1   Κατηγορία Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
        Μεγάλη νίκη πήρε η ομάδα μας απέναντι στην ομάδα του Εθνικού Αστέρα Σοχού. Παραδίδοντας μαθήματα μπάσκετ στο 3ο δεκάλεπτο (28-9) ανέτρεψαμε το εις βάρος μας σκορ και πήραμε και διαφορά την οποία συντηρήσαμε μέχρι το τέλους του αγώνα.
 "Μελανό σημείο" στον αγώνα ο τραυματισμός του αρχηγού της ομάδας Μιχάλη Κολογοσίδη,λίγα λεπτά πριν το τέλος,στον ήδη ταλαιπωρημένο από τους τραυματισμούς, ώμο του. Ελπίζουμε να τον κρατήσει μακριά από τα παρκέ μόνο λίγες μέρες.